Beds Tap two numbers to select a range
Any
1
2
3
4
5+
Baths Tap two numbers to select a range
Any
1
2
3
4
5+
Property Type
Any
- List
- Mixed
- Map
Map
10,000+ Sold Properties
10,000+ Sold Properties
- Default
- Most Recent
- Price-Highest
- Price-Lowest
- Beds (Most)
- Baths (Most)
- Year Built (Newest)
$199,000
$209,000
4.8%2 Beds2 Baths1,230 SqFt
204 Polk AVE S, Frederic, WI 54837
Listed by LPT Realty
$250,000
$450,000
44.4%3 Beds2 Baths1,250 SqFt
1029 290th AVE, Frederic, WI 54837
Listed by LPT Realty
$856,500
$899,000
4.7%4 Beds3 Baths2,820 SqFt
805 Park DR, Balsam Lake, WI 54810
Listed by LPT Realty
$135,000
$150,000
10.0%1 Bed1 Bath600 SqFt
7950 N Evergreen AVE, Hayward, WI 54843
Listed by LPT Realty
$460,000
$495,000
7.1%3 Beds3 Baths2,008 SqFt
1510 186th Ave, Balsam Lake, WI 54810
Listed by LPT Realty
$446,500
$465,000
4.0%3 Beds3 Baths1,850 SqFt
2195 84th AVE, Osceola, WI 54020
Listed by LPT Realty
$425,500
$450,000
5.4%2 Beds2 Baths1,470 SqFt
1651 70th ST, Balsam Lake, WI 54810
Listed by LPT Realty
$195,000
$200,000
2.5%2 Beds1 Bath882 SqFt
713 Michigan AVE, Centuria, WI 54824
Listed by LPT Realty
$580,000
$675,000
14.1%2 Beds2 Baths1,637 SqFt
815 Park DR, Balsam Lake, WI 54810
Listed by LPT Realty
$260,000
$290,000
10.3%2 Beds1 Bath800 SqFt
2182 Island DR, Somerset, WI 54025
Listed by LPT Realty
$435,000
$425,000
2.4%3 Beds3 Baths2,416 SqFt
1660 360th AVE, Frederic, WI 54837
Listed by LPT Realty
$636,000
$610,000
4.3%2 Beds1 Bath1,152 SqFt
2275 Woodland SHRS, Luck, WI 54853
Listed by EXP Realty, LLC
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- ...
- 417